X

با ما در ارتباط باشید:

09127925270 021-26208562

خدمات ترجمه رسمی- زبان کاوان، دفتر ترجمه رسمی شماره ۱۲۰۰ تهران

/خدمات زبان کاوان/خدمات ترجمه رسمی

خدمات ترجمه رسمی زبان کاوان، دفتر ترجمه رسمی شماره ۱۲۰۰ تهران

به دفتر ترجمه رسمی زبان کاوان خوش آمدید. تیم حرفه ای و مجرب زبان کاوان با قابلیت بالا در زمینه ترجمه رسمی اسناد و مدارک و ارائه خدمات مطلوب، شما را در مسیر رسیدن به هدفتان یاری می کند. برای آشنایی، فرایند ترجمه رسمی اسناد و مدارک شما توسط تیم زبان کاوان به ترتیب زیر است:

مرحله اول: بازدید از سایت دفتر ترجمه رسمی زبان کاوان و آگاهی از نوع خدماتی که مجموعه زبان کاوان ارائه می کند به همراه قیمت های مربوط به هر یک از خدمات و اسناد. سایت مجموعه زبان کاوان دارای قابلیت قیمت دهی به مشتریان و بازدیدکنندگان گرامی می باشد. مجموعه زبان کاوان تمامی قیمت ها را بر مبنای تعرفه مصوب دادگستری به مشتریان اعلام می کند.

مرحله دوم: تماس با دفتر ترجمه رسمی زبان کاوان برای دریافت مشاوره در خصوص ترجمه رسمی اسناد و مدارک: شاید این پرسش به ذهنتان خطور کند که برای ترجمه رسمی اسناد و مدارک جهت اخذ ویزا و یا ارائه به مراجع خارجی چه مشاوره ای ممکن است نیاز باشد. پرسش بجایی است. فرایند ترجمه رسمی اسناد و مدارک یک فرایند حقوقی و رسمی می باشد که مقررات مربوط به آن توسط مراجع ذیصلاح تعیین می شود و در نتیجه تمامی جزئیات مقرر در قانون می بایست رعایت شوند. در بخش های بعدی به این جزئیات بیشتر می پردازیم.

مرحله سوم: تحویل مدارک به دفتر ترجمه رسمی زبان کاوان : پس از بازدید از سایت مجموعه زبان کاوان و تماس با مجموعه ما و دریافت مشاوره، مرحله تحویل مدارک فرامی رسد و شما بایستی مدارک خود را به دست ما برسانید. بسیاری از مشتریان نگران اسناد و مدارک خود هستند. این نگرانی بجاست زیرا هر گونه خدشه به مدارک و یا مفقود شدن آن ها تبعاتی سنگین و گاه جبران ناپذیر دارد. تیم حرفه ای و مجرب زبان کاوان برای رفع این نگرانی و ایجاد آرامش در ذهن مشتریان خود، راهکاری جالب دارد: اگر مشتری صرفا متقاضی ترجمه با مهر و امضای مترجم رسمی باشد، به محض دریافت اصل مدارک، همکار مربوطه از آن ها کپی تهیه و در همان موقع مدارک را به مشتری بازگشت می دهد و اگر مشتری متقاضی ترجمه همراه با تاییدات دادگستری و امور خارجه باشد ابتدا مدارک را از روی تصویر آن ها ترجمه و پس از اتمام کار و هنگام ارسال مدارک به دادگستری و یا وزارت خارجه، از مشتری می خواهد تا مدارک را به دفتر ترجمه رسمی زبان کاوان تحویل نمایند. با این روش، مدارک در عمده فرایند ترجمه رسمی تحت اختیار مشتری می مانند و زمان دور شدن مدارک از صاحبانشان به حداقل می رسد.

جهت مشاوره تلفنی با این شماره 09127925270 تماس بگیرید.