X

با ما در ارتباط باشید:

09127925270 021-26208562

درباره زبان کاوان- دفتر ترجمه رسمی شماره ۱۲۰۰ تهران

Official translation

معرفی زبان کاوان

مجموعه توانمند زبان کاوان با سال ها تجربه فعالیت در زمینه ترجمه اسناد و مدارک و نیز متون و مقالات تخصصی برای شخصیت های حقیقی و حقوقی فراوان افتخار دارد با بکارگیری مترجمین متخصص و کارامد در زمینه ترجمه انواع گوناگون متون و اسناد بهترین سطح از کیفیت ترجمه را در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

از جمله دغدغه ها و اولویت های تیم توانمند زبان کاوان، علاوه بر دقت و کیفیت، رعایت اصل محرمانگی می باشد. ما حفظ اسرار کاری و شخصی مشتریان خود را یک اصل مهم اخلاقی می دانیم و به شما اطمینان می دهیم با پایبندی به این اصل مهم از اسرار شخصی و کاری شما بخوبی پاسداری کنیم.

خدمات ترجمه رسمی زبان کاوان

یکی از محورهایی که تیم توانمند زبان کاوان افتخار فعالیت دارد، افزون بر انجام ترجمه رسمی مدارک و اسناد، ترجمه تخصصی متون و مقالات حقوقی و سایر شاخه های علوم انسانی می باشد. تخصص و اشراف بر موضوعات حقوقی و علوم انسانی ما را توانا می سازد تا عملکردی برتر در ترجمه متون و مقالات داشته باشیم. بدیهی است.

نشریات معتبر علمی جهانی از جمله نشریه آی. اس. آی برای پذیرش و انتشار مقالات پژوهشگران و نخبگان دانشگاهی دستورالعمل های مفصل و سختگیرانه ای دارند. یکی از مهمترین این موارد، ترجمه و نگارش مقاله می باشد. آن چه در این مقالات به چاپ می رسند باید ساده و تخصصی، سلیس و روان باشند. تحقق این امر کار ساده ای نیست؛ اما برای مجموعه توانمند زبان کاوان بسیار ساده است.

رضایت مشتریان، مهمترین انگیزه برای تیم توانمند زبان کاوان می باشد. ما به مشتریان خود ارج می نهیم و در پرتوی کسب رضایت آن ها تاکنون افتخار همکاری با سازمان ها و مجموعه های معتبر را داشته ایم که سه نمونه از آن ها عبارتند از: سازمان بنادر و دریانوردی در زمینه ترجمه متون دریایی و قوانین دریانوردی بین المللی، انتشارات سخنکده - ترجمه کتاب قدرت از خانم راندا برن توسط آقای سید مجتبی هاشمی، آژانس مسافرتی علی بابا در زمینه ترجمه رسمی اسناد و مدارک.

این مجموعه دارای دو شعبه در جردن و خیابان مطهری آماده خدمات رسانی به مشتریان گرامی می باشد.

اندیشه ما، ارائه بهترین هاست.